OfertaProponujemy Państwu pełną obsługę fotograficzną:reportaż z przygotowań, ślubu i wesela oraz sesję ślubną - w plenerze lub/i w studiu czy też w ciekawym wnętrzu (z oświetleniem studyjnym). Dojedziemy w każde miejsce w Polsce i na świecie (do 100 km od Szczecina bez dopłaty). Zapewniamy bezproblemowy kontakt po angielsku lub niemiecku.

W związku z dużą ilością rezerwowanych terminów zachęcamy do bezstresowej sesji plenerowej kilka dni po ślubie czy też sesji narzeczeńskiej parę tygodni przed tą najważniejszą ceremonią

Na plenery wybieramy miejsca nietuzinkowe, które gwarantują Młodej Parze niepowtarzalność zdjęć, unikamy schematów, a w pracę wkładamy całe serce.

Poznajmy się, opowiemy o szczegółach współpracy, pokażemy portfolio oraz dobierzemy najkorzystniejszą dla Was ofertę. Służymy radą, pomocą i doświadczeniem. Sprzęt wysokiej klasy, współpraca ze sprawdzonym laboratorium oraz dbałość o detal niech będą dla Was gwarancją wysokiej jakości. Przecież chwile są jak motyle, nie pozwólmy im odlecieć.

Postaramy się, żeby najpiękniejsze momenty życia pozostały na wspaniałych zdjęciach.

Na zawsze.


Zobacz aktualne Promocje